Aparat për kafe turke ATCM 730 T"

ATCM730T
8990
Në stok

Fuqia : 730 W

Vellimi i enës: 0.27 L

Ndërprerje automatike

Ndërpres automatik

Kapaciteti: 4 kafe

Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
  • — Para në dorë gjatë dorëzimit
  • — Visa dhe MasterCard
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë
ef546ab1-721c-4bb3-89c4-0aaa0439d480.webp

Përgatitja e shpejtë

1-4 filxhanë kafe në më pak se 3 minuta. Në varësi të numrit të dëshiruar të filxhanëve, shtoni sasinë e duhur të ujit në enë dhe përdorni lugën e dhënë për të shtuar kafe të bluar. Një filxhan është i barabartë me një filxhan kafe.


025fde9d-6325-4f87-8438-5fb58482ec54.webp

Pastrim i lehtë

Gati për përdorim të radhës në tre hapa. Pas përdorimit, hiqeni enën nga pajisja, vendosni kapakun e mbrojtjes nga uji mbi modulin e kontaktit dhe thjesht lani enën nën ujë të rrjedhshëm.


b0e5f5bf-8aa9-44c5-af9f-39be1a4a4c78.webp

Teknologjia Optiglow

Sensori optik i zgjuar. Kontrolli automatik i temperaturës dhe vlimit ndihmojnë për të bërë kafe autentike turke me shkumë të përsosur.


ca4625ac-c786-4859-ba30-3925507979bc.webp

Kontroll me një buton të vetëm

Shtypni dhe shërbejeni. Nga përgatitja tek kafeja e shijshme turke me shtypjen e një butoni! Shtypni butonin për të ndezur pajisjen. Pas disa minutash, sinjali audio do t'ju njoftojë se kafeja është gati. Pajisja do të fiket automatikisht.


f654f4be-1edc-4a09-bdc8-c712edffad2f.webp

Përdorimi i gjithanshëm

Shijoni kafen turke të sapopërgatitur kudo që dëshironi. Në shtëpi, në punë ose në rrugë, p.sh. gjatë kampingut apo udhëtimit.


Ndriçimi
Po
Lloji
Aparat Për Kafe Turke
Garancioni
1 vite
Numri i programeve
1
Mënyra e kontrollit
Automatike
Gjatësia e kabllos
0.8m
Paisjet
1
Fuqia
735 W
Ngjyra
 Kafe
Mënyra e instalimit
Vetëqëndrues
Gjatësia
17 cm
Lartësia
24 cm
Gjerësia
21 cm
Pesha Neto
1 kg
Pesha Bruto
2.000 kg

Nuk ka vlerësime

PRODUKTE TË NGJAJSHME
0.0
MC6MBK
15 programe Fuqia: 1000 W Vëllimi i enës 6 l Ngjyra: Inox & Zi
Numri i programeve15 NgjyraInox
9990 7490
Ju kurseni: €25.00
Në stok
+
0.0
AF1700DB
Fuqia: 1700 W Kapaciteti i enës: 5 l Temperatura: 80 °C - 200 °C
Numri i programeve8 NgjyraZezë
9990 5990
Ju kurseni: €40.00
Në stok
+
0.0
AF1409DB
Fuqia 1400 W Kapaciteti i enës 3,5 l Temperatura 90 °C - 200 °C
Numri i programeve9 NgjyraZezë
8990
Në stok
+
ARTIKUJT E REKOMANDUAR
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi