Artikujt në zbritje
Çmimi
Kapaciteti për larje
Mënyra e instalimit
Ngjyrat
Numri i rrotullimeve
Lloji i Mikrovales
75Mall ofron një gamë të gjerë pajisjesh shtëpiake, duke përfshirë frigoriferë, lavatriçe, mikrovalë, dhe pajisje të tjera të nevojshme për kuzhinë dhe shtëpi. Pajisjet tona janë të cilësisë së lartë dhe ofrohen me çmime konkurruese. Pavarësisht nëse po kërkoni të zëvendësoni një pajisje të prishur apo të pajisni shtëpinë tuaj të re, ne kemi zgjidhjet ideale për ju. Bëni jetën tuaj më të lehtë dhe më efikase me produktet tona të besueshme dhe inovative.
MC6MBK
0.0
Në stok
9990 7490
Ju kurseni: €25.00
Numri i programeve15 NgjyraInox
AF1700DB
0.0
Në stok
9990 5990
Ju kurseni: €40.00
Numri i programeve8 NgjyraZezë
SC1200W
0.0
Në stok
9990
NgjyraBardhë Pesha Neto2 kg
WNHPI72SCS
0.0
Në stok
37990
Kapaciteti për larje7 kg Numri i rrotullimeve1200 rpm
AF1409DB
0.0
Në stok
8990
Numri i programeve9 NgjyraZezë
SVC180FW
0.0
Në stok
12990
NgjyraBardhë Pesha Neto3 kg
HVC6134W
0.0
Në stok
11990
NgjyraBardhë
VC2301SPWCY
0.0
Në stok
9990
NgjyraBardhë Pesha Neto7 kg
SET-65
0.0
Në stok
5980
H06AFBS1S3
0.0
Në stok
9990
Numri i programeve8 NgjyraZezë
K17XG
0.0
Në stok
2490
Numri i programeve1 NgjyraBardhë
HBX601XG
0.0
Në stok
2990
NgjyraBardhë
Shfaq 12 produkte tjera
Filtro Produktet
Artikujt në zbritje
Çmimi

 – 

  • 2
  • 1700
Kapaciteti për larje
Mënyra e instalimit
Ngjyrat
Numri i rrotullimeve
    Trego të gjitha (12)
Lloji i Mikrovales