Multi cooker MC 6 M BK

MC6MBK
7490
9990
Ju kurseni: €25.00
Në stok

15 programe

Fuqia: 1000 W

Vëllimi i enës 6 l

Ngjyra: Inox &

Zi

Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
  • — Para në dorë gjatë dorëzimit
  • — Visa dhe MasterCard
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë
9b342d94-c5fa-420d-a765-e500bc3ef342.webp

Të gjitha në një

Pajisjet e ndryshme të kuzhinës në një. Një tenxhere gjithëpërfshirëse me shumë presion përmban opsione të ndryshme gatimi për të sjellë shkathtësi në kuzhinën tuaj. Shijoni në gatim nën presion, gatim të ngadaltë, zierje, zierje dhe avull, të gjitha në një opsion që mund të zëvendësojë pajisje të ndryshme kuzhine. Përdor më pak hapësirë ​​në kuzhinën tuaj dhe ju lejon dhe ju lejon të gatuani çdo pjatë duke ruajtur vetitë e tyre të dobishme.


2fcd7c21-d1fc-4f54-a2f3-c902a3e67418.webp

Gatim i sigurt i garantuar

Për më shumë siguri, pajisja përmban një sistem mbrojtjeje sigurie me shumë nivele kundër mbinxehjes së mundshme ose presionit të tepërt. Valvula e shkarkimit do t'ju ndihmojë kundër djegies dhe do t'ju mbajë të sigurt, ndërsa bllokimi i sigurisë nuk do t'ju lejojë të filloni punën derisa mbulesa të vendoset fort.


34424a94-7712-4362-92eb-3f4552df99e3.webp

Vonesa kohore 24-orëshe

I projektuar për planifikim fleksibël të vakteve, funksioni i vonesës kohore lejon përgatitjen e pjatës në kohën e caktuar. Ju mund të paracaktoni furrën me shumë presion në 24 orë. Pra, për të kursyer kohë në mëngjes, mund ta rregulloni pajisjen në mënyrë që mëngjesi të jetë gati kur të zgjoheni.


df736f71-4a50-4733-b208-2b4f8299fda5.webp

15 programe inteligjente të paracaktuara

Gatim vazhdimisht i shijshëm. Kjo tenxhere e programueshme ka një ekran dixhital LCD me kontroll të kohës dhe temperaturës dhe 15 funksione të paracaktuara, në mënyrë që të mund të gatuani një shumëllojshmëri recetash vetëm me një prekje të thjeshtë. Do të shijoni vazhdimisht ushqimet e përgatitura në mënyrë të shijshme.


58f7eef2-dff6-4c92-8658-aea70818aa9e.webp

Përdorues miqësor

Gatim pa mundim. Paneli i madh i funksionimit me ekran LED dhe 15 cilësime të paracaktuara të menysë së gatimit, duke filluar nga gatimi me presion, gatimi me shumë, gatimi me avull, gatimi i ngadaltë, orizi, supa, mishi, shpendët, peshku, fasulet, kos dhe të tjera do t'ju ndihmojnë të gatuani me zero përpjekje. Është gjithashtu e lehtë për t'u pastruar. I shtohet funksioni i mbajtjes së ngrohtë që ndizet pas gatimit në mënyrë që ushqimi të jetë gati për t'u shërbyer kur të jeni, ndërsa kohëmatësi i vonesës 24 orëshe është projektuar për planifikim fleksibël të vakteve.


Lloji
Multi Cooker
Garancioni
1 vite
Numri i programeve
15
Mënyra e kontrollit
Elektronike
Mënyra e shfaqjes
LedDisplay
Paisjet
3
Fuqia
1000 W
Ngjyra
 Inox
Mënyra e instalimit
Vetëqëndrues
Lartësia
32 cm
Gjerësia
33 cm
Thellësia
31 cm
Pesha Neto
5 kg
Pesha Bruto
6.600 kg

Nuk ka vlerësime

PRODUKTE TË NGJAJSHME
0.0
FPCK-R57IX
Kapaciteti: 6 l Numri i programeve: 10 Ekrani: Led
Numri i programeve10 NgjyraInox
19990
Në stok
+
0.0
HPCK-6WH
Kapaciteti: 6 l Timer: 24 h Numri i programeve: 14
Numri i programeve14 NgjyraBardhë
13990
Në stok
+
ARTIKUJT E REKOMANDUAR
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi