Fshesë me avull SC 1200 W"

SC1200W
9990
Në stok

Fuqia e instaluar: 1200W

Kapaciteti i rezervarit të ujit: 350ml

Gjatësia e kabllos: 5m

2 nivele të avullit

Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
  • — Para në dorë gjatë dorëzimit
  • — Visa dhe MasterCard
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë

E lehte dhe kompakte

Pastruesi me avull peshon vetëm 1.9 kg dhe vjen me një kabllo të gjatë 5 metra. Është praktik për manovrim, transport dhe gjithashtu është i lehtë për tu ruajtur.


Dy lecka me mikrofibër

Leckat janë bërë nga materiali i butë mikrofibër që është i butë me dyshemenë tuaj dhe largojnë në mënyrë efektive pluhurin dhe papastërtitë. Mbushësit me mikrofibra lahen në makinë në temperatura më të ulëta dhe duhet të thahen natyrshëm. Ato janë të lehta për t'u ngjitur dhe hequr.


Depozita e ujit 350 ml

Ju mund ta mbushni rezervuarin e ujit në çdo kohë që dëshironi, duke përdorur vetëm ujë rubineti. Për rezultate më të mira përdorni ujë të ngrohtë për të përshpejtuar procesin.


Kontroll me një buton

Thjesht mbani butonin për të aktivizuar fshirësin me avull. Pas 25 sekondash pulsimi, treguesi i dritës LED kthehet në blu (blu e lehtë për më pak avull dhe blu e errët për më shumë avull) kur pajisja është gati për avull. Mund të rregulloni nivelin e fuqisë thjesht duke shtypur butonin.


Fuqia me avull

Pastrimi me avull është i përshtatshëm dhe miqësor me mjedisin. Lëvizja me avull eliminon në mënyrë efikase pluhurin, alergjenët, aromat e pakëndshme dhe vret deri në 99,9% të mikrobeve dhe baktereve. Dezinfekton të gjitha llojet e dyshemeve të forta vetëm me përdorimin e ujit.


Fuqia tërheqëse
1200 W
Mënyra e pastrimit
Thate
Lloji
Fshesë me avull
Garancioni
1 vite
Ngjyra
 Bardhë
Lartësia
113 cm
Gjerësia
27 cm
Thellësia
15 cm
Pesha Neto
2 kg
Pesha Bruto
2.700 kg

Nuk ka vlerësime

PRODUKTE TË NGJAJSHME
0.0
SVC180FW
Kapaciteti i kutisë së pluhurit: 0.6 l Fuqia: 18 W
NgjyraBardhë Pesha Neto3 kg
12990
Në stok
+
0.0
HVC6134W
Fuqia: 110 W Kapaciteti i kutisë së pluhurit: 0.5 l
NgjyraBardhë
11990
Në stok
+
0.0
VC2301SPWCY
Fuqia: 2300 W Kapaciteti i kutisë së pluhurit: 1.7 l
NgjyraBardhë Pesha Neto7 kg
9990
Në stok
+
ARTIKUJT E REKOMANDUAR
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi