Laptop Fujitsu Lifebook A3511 15.6"FHD i3-1115G4 8GB RAM 256GB SSD

GSENOT115
29990
39990
Ju kurseni: €100.00
Në stok
Madhësia e ekranit :15.6''
Lloji procesorit:i3 - 1115G4
Kapaciteti i Ram Memories:8GB
Kapaciteti (HDD):256GB
Kartela Grafike:Intel® Iris® Xe Graphics
Numri i porteve USB:3 USB 3.2, 1 USB Type-C , 1 RJ
Sistemi Operativ:Windows 11
Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë

Powerful performance for everyday tasks

Krijuar për të fuqizuar ditën tuaj të punës


Everyday security

Mbani të dhënat tuaja të sigurta dhe mbroni veten nga sulmet e viruseve dhe kërcënimet e tjera të sigurisë


Audio
Realtek ALC255
Brendi
Fujitsu
DVD
Jo
Kapaciteti i diskut
256GB
Kapaciteti i Ram Memories
8 GB
Kartela Grafike
Intel® Iris® Xe Graphics
Lloji i diskut
NVMe
Lloji i ekranit
1921 x 1080 FULL HD
Lloji procesorit
i3 - 1115G4
Madhësia e ekranit
15.6"
Modeli CPU
i3
Numri i porteve USB
3 USB 3.2, 1 USB TypeC , 1 RJ45
Port Lan
PO
Portet Video
1 x HDMI
Rezolucioni
Full HD
Sistemi Operativ
Windows 11
Slote të memories
2
Turboboost
jo
Uebkamerë
0.92 megapixel, 1280 x 720 (HD @ 30 fps)
Garancioni
1 vite
Gjeni të ngjashme

Nuk ka vlerësime

 
 
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi