Laptop Gaming Lenovo IdeaPad 3 15ACH6,AMD Ryzen™ 5 5500H ,16GB RAM ,512GB SSD GDDR6 Black

GSNNOT019
62990
79990
Ju kurseni: €170.00
Në stok
Madhësia e ekranit:15.6''
Lloji procesorit:Ryzen™ 5 5500H
Lloji i ekranit:1920 x 1080
Kapaciteti (HDD):512GB
Max RAM :16GB
Connectivity: HDMI, Audio-Out, USB 3.2, USB-C, RJ4
Sistemi Operativ:Windows 11
Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
  • — Para në dorë gjatë dorëzimit
  • — Visa dhe MasterCard
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë

Maximum performance, battery life without compromise

Ata thonë se nuk mund të keni performancë të lartë dhe jetëgjatësi të gjatë të baterisë në të njëjtin laptop. Ata thonë se një laptop lojrash me performancë të lartë duhet të jetë i madh, i rëndë dhe i rëndë. Epo, ata e kishin gabim! Tani mund të shijoni lojëra elitare në një fletore të hollë dhe të lehtë me jetëgjatësi të mahnitshme të baterisë falë procesorit të ri të serisë celulare AMD Ryzen™ 5000 H. Hiqni qafe kompromiset e laptopëve të lojrave përsëri.


Maximum performance for gamers and content creators

Karta video e laptopit NVIDIA® GeForce RTX™ ofron performancë maksimale për lojtarët dhe krijuesit e përmbajtjes.


Welcome to the top level of gaming graphics

Luaj me shpejtësi dhe imazh në një nivel profesional. Luaj lojëra AAA me cilësimet me rezolucion më të lartë me një ekran IPS FHD (1920x1080) deri në 165 Hz për imazhe mahnitëse me detaje jashtëzakonisht të imta, të shoqëruara me shpejtësi të qetë dhe pa vonesa. Përjetoni lojërat siç synohet me 100% sRGB në një ekran pothuajse pa korniza.


Faster, cooler, quieter

IdeaPad 3 funksionon më shpejt dhe më i freskët se gjeneratat e mëparshme, me një tavan të lartë termik që shpërndan 41% më shumë nxehtësi (120 W). Radiatorët e tij të fundit ofrojnë më shumë se dyfishin e fluksit të ajrit, me dy herë më shumë dalje ajri dhe deri në katër tuba ngrohjeje.


Calibrated to provide maximum advantage

Përfitoni avantazhin që ju nevojitet me përmirësime të frymëzuara si p.sh. tastiera prekëse me një pjesë 30% më e madhe e IdeaPad 3. Shijoni audion Nahic të fokusuar në lojëra me tingull rrethues gjithëpërfshirës me 7.1 kanale që vepron si një radar për të identifikuar objektivat tuaja në fushën e betejës.


Audio
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Brendi
Lenovo
DVD
Jo
Kapaciteti i diskut
512GB
Kapaciteti i Ram Memories
16 GB
Kartela Grafike
AMD Radeon Graphics
Lloji i diskut
NVMe
Lloji i ekranit
Full HD 1920 x 1080
Lloji procesorit
Ryzen 5 - 5500H
Madhësia e ekranit
15.6"
Modeli CPU
Ryzen 5
Numri i porteve USB
2x USB 3.2 Gen 1 ,1x USB-C® 3.2 Gen 1
Port Lan
PO
Portet Video
1x HDMI® 2.0 1x Ethernet (RJ-45) • 1x Power connector
Rezolucioni
Full HD
Sistemi Operativ
Windows 11
Slote të memories
2
Turboboost
po
Uebkamerë
HD 720p, with privacy shutter, fixed focus
Garancioni
2 vite
Gjeni të ngjashme

Nuk ka vlerësime

PRODUKTE TË NGJAJSHME
0.0
GSINOT052
Madhësia e ekranit :15.6'' Lloji procesorit:Celeron N4000 Kapaciteti i Ram Memories:4GB Kapaciteti (HDD):128GB Kartela Grafike:Intel® Iris® Xe Graphics Numri i porteve USB :One USB 2.0, two USB 3.1 Gen Sistemi Operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut128GB Kapaciteti i Ram Memories4 GB
25990
Në stok
+
0.0
GSNNOT004
Madhësia e ekranit :15.6'' Lloji procesorit:Ryzen R3-4300U Kapaciteti i Ram Memories:4GB Kapaciteti (HDD):128GB Kartela Grafike:AMD Radeon Graphics Numri i porteve USB:2xUSB-C 3.2 Gen 2 Sistemi Operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut128GB Kapaciteti i Ram Memories4 GB
39990
Në stok
+
0.0
GSINOT056
Madhësia e ekranit :15.6'' Lloji procesorit:Pentium N4020 Kapaciteti i Ram Memories:4GB Kapaciteti (HDD):256GB Kartela Grafike:Intel® Iris® Xe Graphics Numri i porteve USB : 3.0 x1, USB 2.0 x 2 Sistemi Operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut512GB Kapaciteti i Ram Memories4 GB
26990 22990
Ju kurseni: €40.00
Në stok
+
ARTIKUJT E REKOMANDUAR
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi