Laptop Lenovo IdeaPad 1 15ALC7 15.6" - Ryzen 7 5700U ,16GB RAM 1TB AMD Radeon Graphics

GSNNOT028
53990
69990
Ju kurseni: €160.00
Në stok
Madhësia e ekranit :15.6"
Lloji procesorit:Ryzen 7 5700U
Kapaciteti i Ram Memories:16GB
Kapaciteti (SSD):512GB
Kartela Grafike:AMD SoC Platform
Sistemi Operativ:Windows 11
Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë

A Multitasking Powerhouse

Ekzekutoni aplikacionet tuaja më të fuqishme me shpejtësi rrufe të shpejtë. Zhytuni në eksperienca gjithëpërfshirëse multimediale dhe lojërash. Dhe vazhdo, bëje të gjitha menjëherë me 8 bërthama të fuqishme.


Stay Productive Anywhere

Teknologjia inteligjente dhe efikase e energjisë AMD mundëson jetëgjatësi të baterisë. Me mbështetjen për asistentin me prekje dhe zë, produktiviteti juaj mbetet i pakufishëm në një kompjuter me Windows 11, pavarësisht se ku ju çon dita.


Perfect Visuals, Every Time

Grafika e integruar AMD Radeon™ ju bën të ndiheni sikur jeni vërtet aty, pavarësisht nëse jeni duke biseduar me video me miqtë ose duke parë filmat dhe shfaqjet tuaja të preferuara. Me cilësinë e figurës së pastër kristal dhe kontrastin mahnitës të ngjyrave, do të qëndroni gjithmonë plotësisht të zhytur në moment.


Audio
High Definition (HD) Audio
Brendi
Lenovo
DVD
Jo
Kapaciteti i diskut
1TB
Kapaciteti i Ram Memories
16 GB
Kartela Grafike
AMD Radeon Graphics
Lloji i diskut
NVMe
Lloji i ekranit
1920 x 1080 
Lloji procesorit
Ryzen 7 5700U
Madhësia e ekranit
15.6"
Modeli CPU
Ryzen 7
Numri i porteve USB
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) • 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On • 2x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4 • 1x HDMI® 1.4b
Port Lan
PO
Portet Video
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) • 1x microSD card reader
Rezolucioni
Full HD
Sistemi Operativ
Windows 11
Slote të memories
2
Turboboost
4.8GHz
Uebkamerë
HD 720p, with privacy shutter, fixed focus
Garancioni
1 vite
Gjeni të ngjashme

Nuk ka vlerësime

 
 
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi