Laptop Lenovo IdeaPad Slim 15IAH8 15.6"- i5-12450H, 8GB RAM 512GB NVMe

GSNNOT031
59990
Në stok
Madhësia e ekranit :15.6"
Lloji procesorit: i5-12450H
Kapaciteti i Ram Memories:8GB
Kapaciteti (SSD):512GB
Kartela Grafike:Intel® SoC Platform
Sistemi Operativ:Windows 11
Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë

Ideal for on-the-go work School or Entertainment.

I krijuar me cilësi të nivelit ushtarak, laptopi IdeaPad Slim 3 është ideal për punë, shkollë ose argëtim në lëvizje. Mundësuar nga deri në Procesori Intel Core i5-12450H, kjo pajisje 15,6 inç krenohet me reagim të shpejtë për të gjitha aplikacionet tuaja - në mënyrë që të mund të kryeni shumë detyra sipas përmbajtjes së zemrës suaj.


Immerse yourself in the experience

Me kornizat e tij të ngushta dhe ekranin mahnitës, IdeaPad Slim 3 me siguri do të tërheqë vëmendjen. kokat - edhe kur e juaja qëndron e përqendruar në pamjen me kënd të gjerë 15 inç me deficion të lartë.


Smart features work for you

Bazuar në përdorimin, laptopi IdeaPad Slim 3 përshtatet automatikisht për të optimizuar performancën, duke u zgjeruar jetëgjatësia e baterisë dhe më pak termike për të funksionuar në mënyrë më efikase me Smart Power.


Audio
User-facing stereo speakers, 1.5W x2, optimized with Dolby Audio™
Brendi
Lenovo
DVD
Jo
Kapaciteti i diskut
512GB
Kapaciteti i Ram Memories
8 GB
Kartela Grafike
Intel® Iris® Xe Graphics
Lloji i diskut
NVMe
Lloji i ekranit
1920 x 1080 
Lloji procesorit
i5-12450H
Madhësia e ekranit
15.6"
Modeli CPU
i5
Numri i porteve USB
2x USB 3.2 Gen 1 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort™ 1.2) 1x HDMI® 1.4
Port Lan
PO
Portet Video
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Card reader 1x Power connector
Rezolucioni
Full HD
Sistemi Operativ
Windows 11
Slote të memories
2
Turboboost
4.8GHz
Uebkamerë
FHD 1080p, with privacy shutter, fixed focus
Garancioni
1 vite
Gjeni të ngjashme

Nuk ka vlerësime

 
 
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi