Laptop Lenovo IdeaPad Slim 16AHP9 WUXGA 16"- Ryzen 5 8645HS, 16GB RAM 512 GB

GSNNOT030
69990
Në stok
Madhësia e ekranit :16"
Lloji procesorit: Ryzen 5 8645HS
Kapaciteti i Ram Memories:16GB
Kapaciteti (HDD):512GB
Kartela Grafike:AMD Radeon™ 760M Graphics
Sistemi Operativ:Windows 11
Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë

Performance Beyond Limits

Ndizni pasionet tuaja dhe nxisni kreativitetin tuaj me performancën e pashembullt në laptopin Lenovo IdeaPad 5 2-në-1 të mundësuar nga procesorët AMD Ryzen™. Qoftë duke transmetuar video, duke krijuar përmbajtje multimediale ose duke trajtuar një projekt pune, ai ofron fuqi dhe efikasitet të lartë për çdo detyrë në të cilën jeni përfshirë. Plus, me AMD Radeon™ Graphics, do të shijoni pamje të qarta dhe të detajuara si shfaqjet tuaja të preferuara ose lojërat marrin jetë.


See the Unseen with Fine Details

Përmirësoni përvojën tuaj të shikimit në laptopin 16" IdeaPad 5 2-në-1. Ai mburret me një profil të hollë me korniza të ngushta, ndërsa ekrani i tij i gjerë ju lejon të zhyteni në detaje të gjalla dhe të mahnitni shqisat tuaja si kurrë më parë. Plus, zgjidhni Ekrani OLED për të shijuar saktësinë e saktë të ngjyrave dhe kontrastet e shkëlqyera të ngjyrave që dallojnë errësirat më të errëta dhe dritat më të lehta. .


360-Degree Flexibility — On the Go

Laptopi IdeaPad 5 2-në-1 është një tipar i shkathtësisë. Dizajni i saj i menteshës 360 gradë përshtatet me çdo detyrë - lloji, prekja, transmetimi ose bashkëpunimi me lehtësi. Shijoni shkrimin ergonomik me fleksibilitet në çdo kënd dhe kaloni pa probleme midis modaliteteve të laptopit, tabletit, tendës ose qëndrimit për t'iu përshtatur nevojave tuaja, qoftë duke punuar apo duke luajtur. Për më tepër, ai vjen në dy ngjyra të sofistikuara - Luna Grey dhe Cosmic Blue për të rritur çdo humor, çdo stil.


Seamless Connectivity, Unlimited Creativity

Përshpejtoni procesin tuaj krijues dhe të punës me transferime pa probleme të të dhënave, lidhje të qëndrueshme dhe një bateri me karikim të shpejtë. Laptopi 2-në-1 IdeaPad 5 mundëson identifikim të shpejtë dhe të sigurt me një sensor të gjurmës së gishtit me prekje të vetme dhe mundëson thirrje video të qarta kristal me një kamerë me rezolucion të lartë. Plus, për mbrojtje shtesë, ai vjen me një kamerë të privatësisë në ueb që mund të çaktivizohet me lehtësi. Pra, bëni më shumë, shijoni më shumë me mundësi të pafundme.


The Smart Way Forward

Rritni produktivitetin tuaj në laptopin IdeaPad 5 2-në-1, falë motorit Lenovo AI. Shijo transmetimin dhe bashkëpunimet në internet pa vonesa me veçorinë Smart Wireless që rregullon rëniet e lidhjes, pa u vënë re. Për më tepër, ky laptop i konvertueshëm vjen me një stilolaps dixhital Lenovo që aktivizon aplikacionin Smart Note, duke ju lejuar të skiconi, nënshkruani dokumente, të mbani shënime, apo edhe të konvertoni shkrimin e dorës në tekst të shtypur duke rritur efikasitetin tuaj.


A Lasting Commitment

Angazhimi juaj për qëndrueshmërinë mjedisore fillon me ruajtjen e energjisë dhe përmbajtjen e ricikluar të kompjuterit tuaj. Produkti dërgohet me një jastëk paketimi që përmban 90% plastikë të ricikluar, të ndërtuar me 90% plastikë të ricikluar pas konsumit në kutinë e përshtatësit dhe 90% plastikë të lidhur në oqean në çantën e sistemit. I regjistruar EPEAT® Gold dhe ENERGY STAR® i certifikuar, ai përmbush kriteret më të larta të performancës mjedisore për jetëgjatësinë e produktit, dizajnin rrethor dhe efikasitetin e energjisë.


Audio
High Definition (HD) Audio
Brendi
Lenovo
DVD
Jo
Kapaciteti i diskut
512GB
Kapaciteti i Ram Memories
16 GB
Kartela Grafike
AMD Radeon 760M
Lloji i diskut
NVMe
Lloji i ekranit
1920 x 1080 
Lloji procesorit
Ryzen 5 8645HS
Madhësia e ekranit
16"
Modeli CPU
Ryzen 5
Numri i porteve USB
2 x USB-C 3.2 Gen 1 (full-function) 2 x USB-A 3.2 Gen 1 (1 x always-on) HDMI™ 1.4
Port Lan
PO
Portet Video
Headphone / mic combo Mini SD card reader
Rezolucioni
Full HD
Sistemi Operativ
Windows 11
Slote të memories
2
Turboboost
4.8GHz
Uebkamerë
FHD 1080p + IR, with privacy shutter, fixed focus
Garancioni
1 vite
Gjeni të ngjashme

Nuk ka vlerësime

 
 
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi