Laptop Lenovo ThinkBook 15.6'' FHD / Ryzen R3-4300U,4GB RAM ,128 GB SSD

GSNNOT004
39990
Në stok
Madhësia e ekranit :15.6''
Lloji procesorit:Ryzen R3-4300U
Kapaciteti i Ram Memories:4GB
Kapaciteti (HDD):128GB
Kartela Grafike:AMD Radeon Graphics
Numri i porteve USB:2xUSB-C 3.2 Gen 2
Sistemi Operativ:Windows 11
Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
  • — Para në dorë gjatë dorëzimit
  • — Visa dhe MasterCard
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë
20a5fb1a-954b-4237-9500-ec3f5cdcac50.webp

Laptop Lenovo ThinkBook 15 G2 Features

Lenovo ThinkBook 16P G2 ACH është laptopi produktiv i Lenovo-s me AMD Ryzen. Është një zgjedhje e shkëlqyer për bizneset e vogla, studentët dhe këdo që ka nevojë për një laptop të besueshëm për punë ose shkollë. Procesori është një AMD Ryzen 7 5800H, dhe vjen me 16 GB RAM dhe 512 GB memorie. Grafikat trajtohen nga një NVIDIA GeForce RTX 3060 me 6 GB GDDR6. Ekrani është një ekran 16.0" FHD dhe nuk preket. Tastiera është me butona angleze me ndriçim të pasmë dhe sistemi operativ është DOS. Ngjyra është gri Mineral. Lenovo ThinkBook 16P G2 ACH është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kanë nevojë për një pajisje të besueshme. dhe laptop me produktivitet të përballueshëm.


7cce27ef-0946-4be9-b9e7-60794c7aa1f6.webp

Power your productivity

Shijoni performancën e rëndë në laptopin Lenovo ThinkBook 15 Gen 2 (15" Intel), falë procesorëve të avancuar 11 gjeneralësh Intel Core™ të përmirësuar nga teknologjia AI. Me deri në 2 TB në opsionet e ruajtjes me dy SSD dhe memorie deri në 40 GB, kjo laptopi i biznesit ju pajis edhe për punën më intensive.Dhe falë Ftohjes Inteligjente, nuk do t'ju duhet të shqetësoheni për mbinxehjen e tij.


Audio
 Integrated stereo speakers
Brendi
Lenovo
DVD
Jo
Kapaciteti i diskut
128GB
Kapaciteti i Ram Memories
4 GB
Kartela Grafike
AMD Radeon Graphics
Lloji i diskut
NVMe
Lloji i ekranit
1920 x 1080 
Lloji procesorit
Ryzen 3 4300U
Madhësia e ekranit
15.6"
Modeli CPU
Ryzen 3
Numri i porteve USB
2xUSBC 3.2 Gen 2 (with the function of PD 3.0 and DP 1.4), 2xUSB 3.2 Gen 1 (one Always On), 1.4b, 1x RJ45, headphone / microphone combo jack, security keyhole
Port Lan
PO
Portet Video
1 x HDMI
Rezolucioni
Full HD
Sistemi Operativ
Windows 11
Slote të memories
1
Turboboost
jo
Uebkamerë
HD720p camera, fixed focus
Garancioni
1 vite
Gjeni të ngjashme

Nuk ka vlerësime

PRODUKTE TË NGJAJSHME
0.0
GSINOT052
Madhësia e ekranit :15.6'' Lloji procesorit:Celeron N4000 Kapaciteti i Ram Memories:4GB Kapaciteti (HDD):128GB Kartela Grafike:Intel® Iris® Xe Graphics Numri i porteve USB :One USB 2.0, two USB 3.1 Gen Sistemi Operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut128GB Kapaciteti i Ram Memories4 GB
25990
Në stok
+
0.0
GSINOT056
Madhësia e ekranit :15.6'' Lloji procesorit:Pentium N4020 Kapaciteti i Ram Memories:4GB Kapaciteti (HDD):256GB Kartela Grafike:Intel® Iris® Xe Graphics Numri i porteve USB : 3.0 x1, USB 2.0 x 2 Sistemi Operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut512GB Kapaciteti i Ram Memories4 GB
26990 22990
Ju kurseni: €40.00
Në stok
+
0.0
GSENOT132
Madhësia e ekranit :15.6'' Lloji procesorit:i3-1215U Kapaciteti i Ram Memories:8GB Kapaciteti (HDD):512GB Kartela Grafike:Intel® Iris® Xe Graphics Numri i porteve USB : 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen Sistemi Operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut512GB Kapaciteti i Ram Memories8 GB
41990
Në stok
+
ARTIKUJT E REKOMANDUAR
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi