Laptop Lenovo ThinkPad E15 G2 i31115G4 8GB/256GB SSD 15"FHD

GSENOT113
46990
59990
Ju kurseni: €130.00
Në stok
Madhësia e ekranit :15.6''
Lloji procesorit:i3 - 1115G4
Kapaciteti i Ram Memories:8GB
Kapaciteti (HDD):256GB
Kartela Grafike:Intel® Iris® Xe Graphics
Numri i porteve USB:1x USB 2.0 • 1x USB 3.2 Gen 1
Sistemi Operativ:Windows 11
Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë

Robust performance to go

Me përpunimin e gjeneratës së 10-të Intel® Core™, plus deri në 16 GB memorie pa probleme, ThinkPad E15 i fuqishëm mund të përballojë çdo detyrë në lëvizje. Ai gjithashtu mbështet hapësirën ruajtëse me dy disqe, duke ju dhënë kapacitet shtesë për të kryer punën.


Collaboration made easy

Falë altoparlantëve nga Harman, mikrofonave të përparuar Dolby Audio™ dhe Skype for Business, ThinkPad E15 është i përshtatshëm për çdo telefonatë konferencë—qoftë në internet, në dhomë ose në lëvizje. Me 802.11 AC WiFi 5 (2 x 2), do të shijoni lidhje të shpejtë dhe të shpejtë.


Reliability you can count on

ThinkPad E15 është projektuar për t'i bërë ballë testimit MIL-SPEC. Është vërtetuar se funksionon pothuajse në çdo mjedis, nga ngrirja e të ftohtit të Articut në një shkretëtirë të nxehtë dhe të thatë. Për më tepër, edhe goditjet dhe rrëzimet aksidentale nuk do ta pengojnë atë të performojë.


Audio
High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec, Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby® Audio™, Stereo speakers, 2W x2, Dolby® Audio™, audio by HARMAN
Brendi
Lenovo
DVD
Jo
Kapaciteti i diskut
256GB
Kapaciteti i Ram Memories
8 GB
Kartela Grafike
Intel® Iris® Xe Graphics
Lloji i diskut
NVMe
Lloji i ekranit
FHD (1920x1080), Antiglare, 16:9, 500:1
Lloji procesorit
i3 - 1115G4
Madhësia e ekranit
15.6"
Modeli CPU
i3
Numri i porteve USB
1x USB 2.0 • 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) • 1x Thunderbolt 4 / USB4® 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) • 1x Ethernet (RJ45) • 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Port Lan
PO
Portet Video
1x HDMI 1.4b
Rezolucioni
Full HD
Sistemi Operativ
Windows 11
Slote të memories
2
Turboboost
po
Uebkamerë
HD 720p, with privacy shutter, fixed focus
Garancioni
1 vite
Gjeni të ngjashme

Nuk ka vlerësime

 
 
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi