Laptop Lenovo ThinkPad L15 15.6" i3-1115G4 8GB RAM 256GB SSD

GSINOT053
49990
99990
Ju kurseni: €500.00
Në stok
Madhësia e ekranit :15.6''
Lloji procesorit:i3 - 1115G4
Kapaciteti i Ram Memories:8GB
Kapaciteti (HDD):256GB
Kartela Grafike:Intel® Iris® Xe Graphics
Numri i porteve USB:1x USB 2.0 • 1x USB 3.2 Gen 1
Sistemi Operativ:Windows 11
Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë

Long battery life keeps you unplugged

Me jetëgjatësinë e baterisë deri në gjithë ditën në laptopin ThinkPad L15, nuk do të jeni kurrë të lidhur me tavolinën tuaj. Plus, teknologjia e karikimit të shpejtë jep 0-80% ngarkim të baterisë në vetëm një orë. Pra, harro shqetësimin për prizat elektrike dhe shko kudo ku të çon puna.


We’ve got your back—and your front

Kompleti i integruar i zgjidhjeve të sigurisë ThinkShield punon për të siguruar që sistemi juaj të mbetet i mbrojtur. Moduli diskret i Platformës së Besuar [dTPM] kodon të dhënat tuaja, ndërsa lexuesi opsional i gjurmëve të gishtërinjve siguron një hyrje të shpejtë dhe të sigurt. Për më tepër, një lëvizje e lehtë e mbulesës së privatësisë ThinkShutter e mban kamerën tuaj të fikur dhe biznesin tuaj privat.


Returns minutes to your workday

Vetëm me prekjen e një butoni, laptopi ThinkPad L15 ju lejon të përgjigjeni me lehtësi, të bëni dhe shkëputeni nga telefonatat e konferencës duke përdorur tastet funksionale F9-F11. Shijoni telefonatat me një prekje dhe thjeshtoni detyrat tuaja.


Audio
High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec, Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby® Audio™, Stereo speakers, 2W x2, Dolby® Audio™, audio by HARMAN
Brendi
Lenovo
DVD
Jo
Kapaciteti i diskut
256GB
Kapaciteti i Ram Memories
8 GB
Kartela Grafike
Intel® Iris® Xe Graphics
Lloji i diskut
SSD
Lloji i ekranit
FHD (1920x1080), Antiglare, 16:9, 500:1
Lloji procesorit
i3 - 1115G4
Madhësia e ekranit
15.6"
Modeli CPU
i3
Numri i porteve USB
1x USB 2.0 • 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) • 1x Thunderbolt 4 / USB4® 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) • 1x Ethernet (RJ45) • 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Port Lan
PO
Portet Video
1x HDMI 1.4b
Rezolucioni
Full HD
Sistemi Operativ
Windows 11
Slote të memories
2
Turboboost
po
Uebkamerë
HD 720p, with privacy shutter, fixed focus
Garancioni
1 vite
Gjeni të ngjashme

Nuk ka vlerësime

 
 
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi