Laptop Lenovo V15 G3 IAP 15.6'' I3-1215U 8GB RAM 256GB SSD

GSNNOT003
30990
38990
Ju kurseni: €80.00
Në stok
Madhësia e ekranit:15.6''
Lloji procesorit:i3-1215U
Kapaciteti i Ram Memories:16GB
Kapaciteti (HDD):256GB
Kartela Grafike:Intel® Iris® Xe Graphics
Numri i porteve USB :USB 2.0 ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ USB
Sistemi Operativ:Windows 11
Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë

Pure Speed

Me deri në katër bërthama dhe memorie me gjerësi të lartë bande, ju merrni shpejtësinë që ju nevojitet për transmetimin, mësimin në internet, videokonferencat dhe produktivitetin e përditshëm.


Incredible Battery Life

Shijoni lirinë dhe fleksibilitetin për të punuar, luajtur dhe krijuar kudo me deri në 12 orë jetëgjatësi të pritshme të baterisë1 dhe efikasitet të energjisë falë teknologjisë inteligjente të menaxhimit të baterisë.


Do More With Ease

Menaxhoni fotot dhe videot, transmetoni pa probleme mediat dhe qëndroni produktiv me performancën që mund t'i besoni në laptopët e mundësuar nga procesorët AMD Ryzen™ 7000 Series.


Immersive Visual Experiences

Rritni cilësinë e videos dhe audios deri në 4K, HDR me grafikë të integruar AMD Radeon™ 610M dhe teknologjinë AMD FreeSync™2.


Full Support for Windows 11

Përjetoni shpejtësinë optimale, jetëgjatësinë e baterisë dhe veçoritë e avancuara të sigurisë të mundësuara nga një procesor i integruar i sigurisë Microsoft Pluton3.


Audio
Stereo speakers, 2 W x 2 = 4 W total
Brendi
Lenovo
DVD
Jo
Kapaciteti i diskut
256GB
Kapaciteti i Ram Memories
8 GB
Kartela Grafike
Intel® Iris® Xe Graphics
Lloji i diskut
NVMe
Lloji i ekranit
1920 x 1080 
Lloji procesorit
i3-1215U
Madhësia e ekranit
15.6"
Modeli CPU
i3
Numri i porteve USB
USB 2.0 ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ USBC 3.2 Gen 1 
Port Lan
PO
Portet Video
DisplayPort 1.2 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI 1.4b ¦ LAN ¦ Headphone/microphone combo jack
Rezolucioni
Full HD
Sistemi Operativ
Windows 11
Slote të memories
1
Turboboost
jo
Uebkamerë
720p at 30 fps HD RGB camera, single integrated microphone (only for computers with a plastic chassis)
Garancioni
1 vite
Gjeni të ngjashme

Nuk ka vlerësime

 
 
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi