Laptop Lenovo V15 G4 AMN 15.6'' FHD / Ryzen 5 7520U,8GB RAM ,512GB SSD,matt

GSENOT134
49990
Në stok
Madhësia e ekranit:15.6''
Lloji procesorit:Ryzen 5 7520U
Kapaciteti i Ram Memories:8GB RAM
Kapaciteti (HDD):512GB
Lloji i materiallit:Matt
Kartela Grafike: AMD Radeon Graphics
Numri i porteve USB :2x USB-C® 3.2 Gen 1 (support
Sistemi Operativ:Windows 11
Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
  • — Para në dorë gjatë dorëzimit
  • — Visa dhe MasterCard
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë

Perfect for on-the-go computing

Me procesorë të fuqishëm AMD Ryzen™, grafikë të integruar AMD dhe ekran mbresëlënës 15,6 inç FHD, laptopi Lenovo V15 Gen 4 është ideal për kryerjen e shumë detyrave në lëvizje. Me një sasi të madhe memorie dhe ruajtjeje, së bashku me WiFi 6, ju mund të lidheni kudo që keni akses—kështu që jeni të sigurt se do t'i kryeni me lehtësi punën ose studimet tuaja. Plus, ai përmban Bluetooth® dhe një sërë portesh. Ndërsa tastiera numerike është e përsosur për çdo shtypje të numrave, çelësi i nxehtë i shërbimit ofron detaje të pajisjes, informacione garancie dhe opsione vetë-shërbimi me një klik të vetëm.


Security & privacy keep you in control

Me Lenovo V15 Gen 4, të dhënat dhe privatësia juaj janë parësore. Si dhe përmirësimet më të fundit të sigurisë në Windows 11, ekziston Moduli i Platformës së Besuar (TPM) për të koduar informacionin tuaj kritik, si fjalëkalimet, madje edhe një zbulim malware për të mbajtur kërcënimet kibernetike. Plus, mbyllja e privatësisë së kamerës së internetit ju vë në kontroll të plotë se kush mund t'ju shohë. Për më tepër, kjo pajisje është MIL-SPEC e testuar për kërkesat 810H, që do të thotë se është projektuar për të funksionuar me besueshmëri kur ju nevojitet më shumë. Me pak fjalë, pavarësisht se ku e përdorni këtë laptop, mund të jeni të qetë për t'i kryer gjërat.


Audio
Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby® Atmos®
Brendi
Lenovo
DVD
Jo
Kapaciteti i diskut
512GB
Kapaciteti i Ram Memories
8 GB
Kartela Grafike
AMD Radeon Graphics
Lloji i diskut
NVMe
Lloji i ekranit
(1920x1200)
Lloji procesorit
Ryzen 5 7520U
Madhësia e ekranit
15.6"
Modeli CPU
Ryzen 5
Numri i porteve USB
2x USBC® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4)/ 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On)/ 1x USB 3.2 Gen 1/ 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Port Lan
PO
Portet Video
• 1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz
Rezolucioni
Full HD
Sistemi Operativ
Windows 11
Slote të memories
1
Turboboost
jo
Uebkamerë
FHD IR Camera
Garancioni
1 vite
Gjeni të ngjashme

Nuk ka vlerësime

PRODUKTE TË NGJAJSHME
0.0
GSINOT052
Madhësia e ekranit :15.6'' Lloji procesorit:Celeron N4000 Kapaciteti i Ram Memories:4GB Kapaciteti (HDD):128GB Kartela Grafike:Intel® Iris® Xe Graphics Numri i porteve USB :One USB 2.0, two USB 3.1 Gen Sistemi Operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut128GB Kapaciteti i Ram Memories4 GB
25990
Në stok
+
0.0
GSNNOT004
Madhësia e ekranit :15.6'' Lloji procesorit:Ryzen R3-4300U Kapaciteti i Ram Memories:4GB Kapaciteti (HDD):128GB Kartela Grafike:AMD Radeon Graphics Numri i porteve USB:2xUSB-C 3.2 Gen 2 Sistemi Operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut128GB Kapaciteti i Ram Memories4 GB
39990
Në stok
+
0.0
GSINOT056
Madhësia e ekranit :15.6'' Lloji procesorit:Pentium N4020 Kapaciteti i Ram Memories:4GB Kapaciteti (HDD):256GB Kartela Grafike:Intel® Iris® Xe Graphics Numri i porteve USB : 3.0 x1, USB 2.0 x 2 Sistemi Operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut512GB Kapaciteti i Ram Memories4 GB
26990 22990
Ju kurseni: €40.00
Në stok
+
ARTIKUJT E REKOMANDUAR
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi