Laptop Lenovo V15 G4 IRU, 15.6" FHD,i3-1315U,8GB RAM 256GB DOS

GSNNOT017
34990
48990
Ju kurseni: €140.00
Në stok
Madhësia e ekranit :15.6''
Lloji procesorit:i3-1315U
Lloji i ekranit :1920 x 1080
Kapaciteti (HDD):256GB
Kartela Grafike:Intel® UHD Graphics
Sistemi Operativ:Windows 11
Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
  • — Para në dorë gjatë dorëzimit
  • — Visa dhe MasterCard
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë

Lenovo V17 G4 IRU

Me procesorë Intel Core i7 deri në gjeneratën e 13-të, Lenovo V17 G4 IRU ofron produktivitet dhe kreativiteti në lëvizje. Punon deri në Windows 11 Pro dhe grafikë të integruar Intel Iris XE, profesionistë mund të përballojë detyra intensive si grafika projektim, tregtim në kohë reale, kontabilitet dhe më shumë. Karakteristikat e shpejta dhe të qëndrueshme Wi-Fi 6 dhe Bluetooth 5.1 u mundëson përdoruesve të qëndrojnë të lidhur me miqtë dhe kolegë. Një gamë e plotë e opsioneve të portit I/O shtrihet aksesi në energji, transferimi i të dhënave dhe prodhimi i ekranit.


V15 G4 IRU

Pajisja i lejon përdoruesit të kalojnë përmes telefonatave dhe takimeve virtuale në një ditë të ngarkuar. Ajo ka një Ekran i gjerë 17.3", 1.5W x2, altoparlantë stereo Dolby Audio, kamerë FHD 720p me grila e privatësisë dhe mikrofoni me grup të dyfishtë me teknologji të anulimit të zhurmës për të siguruar të gjithë shihen dhe dëgjohen qartë. Të dhënat dhe privatësia juaj janë parësore. Kjo pajisje përmban firmware TPM 2.0 për të enkriptuar fjalëkalimet dhe mban larg kërcënimet kibernetike. Plus, mbyllësi i privatësisë së kamerës së internetit ju fut brenda kontroll të plotë se kush mund t'ju shohë. Aplikacionet minimale të parangarkuara nënkuptojnë jetëgjatësi maksimale të baterisë dhe reagim për përdoruesit, dhe vendosje më e shpejtë për administratorët e IT.


Audio
High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec
Brendi
Lenovo
DVD
Jo
Kapaciteti i diskut
256GB
Kapaciteti i Ram Memories
8 GB
Kartela Grafike
Intel® Iris® Xe Graphics
Lloji i diskut
NVMe
Lloji i ekranit
(1920x1200)
Lloji procesorit
i3-1315U
Madhësia e ekranit
15.6"
Modeli CPU
i3
Numri i porteve USB
1x USB 2.0 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.2) 1x HDMI® 1.4b 1x Ethernet (RJ-45) 1x Power connector
Port Lan
PO
Portet Video
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Rezolucioni
Full HD
Sistemi Operativ
Windows 11
Slote të memories
1
Turboboost
jo
Uebkamerë
HD 720p, with privacy shutter, fixed focus
Garancioni
1 vite
Gjeni të ngjashme

Nuk ka vlerësime

PRODUKTE TË NGJAJSHME
0.0
GSINOT052
Madhësia e ekranit :15.6'' Lloji procesorit:Celeron N4000 Kapaciteti i Ram Memories:4GB Kapaciteti (HDD):128GB Kartela Grafike:Intel® Iris® Xe Graphics Numri i porteve USB :One USB 2.0, two USB 3.1 Gen Sistemi Operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut128GB Kapaciteti i Ram Memories4 GB
25990
Në stok
+
0.0
GSNNOT004
Madhësia e ekranit :15.6'' Lloji procesorit:Ryzen R3-4300U Kapaciteti i Ram Memories:4GB Kapaciteti (HDD):128GB Kartela Grafike:AMD Radeon Graphics Numri i porteve USB:2xUSB-C 3.2 Gen 2 Sistemi Operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut128GB Kapaciteti i Ram Memories4 GB
39990
Në stok
+
0.0
GSINOT056
Madhësia e ekranit :15.6'' Lloji procesorit:Pentium N4020 Kapaciteti i Ram Memories:4GB Kapaciteti (HDD):256GB Kartela Grafike:Intel® Iris® Xe Graphics Numri i porteve USB : 3.0 x1, USB 2.0 x 2 Sistemi Operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut512GB Kapaciteti i Ram Memories4 GB
26990 22990
Ju kurseni: €40.00
Në stok
+
ARTIKUJT E REKOMANDUAR
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi