Laptop MSI Modern 15 B12MO 15.6''FHD, i5-1235U ,8GB RAM, 512GB SSD ,DDR4

GSNNOT018
59990
Në stok
Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
  • — Para në dorë gjatë dorëzimit
  • — Visa dhe MasterCard
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë

MOBILE PERFORMANCE

Laptopi Modern 15 B12MO kombinon performancën dhe kompaktësinë. Ai përmban një procesor Intel Core të gjeneratës së 12-të dhe një SSD M.2 PCIe me performancë të lartë, që të dyja ofrojnë performancë të shkëlqyeshme dhe kohë nisjeje ultra të shpejtë. Ideale për multitasking komode ose argëtim multimedial me cilësi të lartë!


USER-FRIENDLINESS

Me një tastierë të gjerë prekjeje për kontroll intuitiv dhe të përgjegjshëm me majat e gishtave, laptopët modernë ju lejojnë të punoni me rehati. Menteshënat rrotulluese 180° ju lejojnë t'i vendosni ato të sheshta dhe funksioni Flip-n-Share e bën të lehtë ndarjen e ekranit me njerëzit para jush. Tastiera ka një distancë aktivizimi prej vetëm 1,5 mm, duke e bërë shkrimin një përvojë më të këndshme. Së fundi, tastiera me ndriçim të plotë me madhësi të plotë e bën më të lehtë punën, edhe në një mjedis të errët.


AUDIO QUALITY

Vendosni kufjet dhe shijoni tingullin ashtu siç duhet. Me mbështetjen për audio me rezolucion të lartë dhe marrjen e mostrave deri në 24 bit / 192 kHz, do të shijoni tinguj të detajuar dhe më zhytës.


Audio
2x 2W Speaker,1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack
Brendi
MSI
DVD
Jo
Kapaciteti i diskut
512GB
Kapaciteti i Ram Memories
8 GB
Kartela Grafike
Intel® Iris® Xe Graphics
Lloji i diskut
NVMe
Lloji i ekranit
(1920x1200)
Lloji procesorit
i5 - 1235U
Madhësia e ekranit
15.6"
Modeli CPU
i5
Numri i porteve USB
1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DP) with PD charging 1x Type-A USB3.2 Gen2 2x Type-A USB2.0
Port Lan
PO
Portet Video
1x Micro SD Card Reader,1x HDMI™ (4K @ 30Hz)
Rezolucioni
Full HD
Sistemi Operativ
Windows 11
Slote të memories
1
Turboboost
jo
Uebkamerë
HD type (30fps@720p)
Garancioni
1 vite
Gjeni të ngjashme

Nuk ka vlerësime

PRODUKTE TË NGJAJSHME
0.0
GSINOT052
Madhësia e ekranit :15.6'' Lloji procesorit:Celeron N4000 Kapaciteti i Ram Memories:4GB Kapaciteti (HDD):128GB Kartela Grafike:Intel® Iris® Xe Graphics Numri i porteve USB :One USB 2.0, two USB 3.1 Gen Sistemi Operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut128GB Kapaciteti i Ram Memories4 GB
25990
Në stok
+
0.0
GSNNOT004
Madhësia e ekranit :15.6'' Lloji procesorit:Ryzen R3-4300U Kapaciteti i Ram Memories:4GB Kapaciteti (HDD):128GB Kartela Grafike:AMD Radeon Graphics Numri i porteve USB:2xUSB-C 3.2 Gen 2 Sistemi Operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut128GB Kapaciteti i Ram Memories4 GB
39990
Në stok
+
0.0
GSINOT056
Madhësia e ekranit :15.6'' Lloji procesorit:Pentium N4020 Kapaciteti i Ram Memories:4GB Kapaciteti (HDD):256GB Kartela Grafike:Intel® Iris® Xe Graphics Numri i porteve USB : 3.0 x1, USB 2.0 x 2 Sistemi Operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut512GB Kapaciteti i Ram Memories4 GB
26990 22990
Ju kurseni: €40.00
Në stok
+
ARTIKUJT E REKOMANDUAR
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi