AIO Asus 23.8'' FHD / i3-1215U, 8 GB RAM ,256 GB SSD

GSNAIO001
49990
59990
Ju kurseni: €100.00
Në stok
Madhësia e ekranit:23.8''
Modeli CPU: i3-1215U
Lloji i ekranit:FHD (1920x1080)
Kapaciteti (HDD):256 GB
Kapaciteti i Ram Memories:8GB
Kartela Grafike:Intel® UHD Graphics
Numri i porteve USB:1 x HDMI-out, 1 x USB 3.2 Type
Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
  • — Para në dorë gjatë dorëzimit
  • — Visa dhe MasterCard
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë

Incredible narrow-bezel NanoEdge display

Ekrani NanoEdge në ASUS A3402 përmban kënde të gjera shikimi 178° për të siguruar që ngjyrat dhe kontrasti të mbeten të gjalla dhe të theksuara, edhe kur shikohen në kënde të mprehta, dhe gamë ngjyrash 100% sRGB për ngjyra të gjalla dhe me pamje realiste. Ai përfshin gjithashtu teknologjinë ekskluzive ASUS Splendid për të siguruar ngjyra të vërteta – pavarësisht nëse është një imazh i perëndimit të diellit, një qiell blu i pastër apo nuanca delikate të lëkurës. Ekziston edhe një modalitet i veçantë Vivid për ato momente krijimi, që ju mundëson të arrini një nivel të përgjithshëm të ngopjes së ngjyrave që rrit nuancat për t'i bërë imazhet të duken mahnitëse.


Vibrant and vivid

ASUS A3402 që kursen hapësirë është jashtëzakonisht i hollë dhe i lehtë, dhe ekrani i tij NanoEdge përmban një kornizë të hollë për shikim nga skaji në skaj dhe një raport mbresëlënës deri në 88% ekran-trup. Ky ekran mahnitës me ekran të gjerë përfshin teknologji me pamje të gjerë që e bën atë të përsosur për të ndarë foto ose video me miqtë dhe familjen. Me ekranin 23,8-inç FHD (1920 me 1080), gjithçka që bëni jepet me detaje të gjalla, me ngjyra dhe kontrast të mahnitshëm - për punë ose lojë.


Sleek and Elegant

ASUS A3402 ka një pamje të re të freskët me stendë të integruar klasike por elegante për të plotësuar stilin tuaj elegant të jetesës. E projektuar për stabilitet të plotë dhe një pamje të hijshme, forma e saj bazohet në karakterin kinez 人 - që simbolizon një estetikë njerëzore. Një menteshë e balancuar në mënyrë perfekte e mban ekranin fort në vend, ndërkohë që ju lejon ta anoni pa mundim ekranin në këndin më të rehatshëm. Është përfunduar me një model elegant në formë V në pjesën e pasme, duke krijuar një pjesë të bukur të mobiljeve bashkëkohore.


Power through everyday tasks

Mundësuar nga procesori më i fundit Intel® Core™ i3-1215U me efikasitet energjie, ASUS A3402 përfiton si nga bërthamat e performancës ashtu edhe nga efikasiteti për të përballuar çdo ngarkesë pune. Për më tepër, dizajni me ruajtje të dyfishtë siguron shpejtësi super të shpejtë të leximit dhe shkrimit të të dhënave për kreativitet dhe produktivitet të qetë, dhe kapacitet të madh për ruajtjen e fotove dhe videove. Me pak fjalë, ASUS A3402 ofron performancë të lehtë për kryerjen e shumë detyrave të përgjegjshme – kështu që çfarëdo detyre që të keni në dorë, do ta kaloni me lehtësi!


Fast, reliable connectivity

ASUS A3402 është i ngarkuar me lidhjen më të fundit, duke përfshirë një port HDMI që ju lejon të lidhni video dhe audio nga një burim i jashtëm - duke mundësuar përvoja të mahnitshme në ekran të madh për laptopin tuaj, pajisjen celulare, konsolën tuaj të lojërave apo edhe një televizor me cilësi të lartë. kuti. Ekzistojnë gjithashtu katër porte USB 3.2 Gen 1 për lidhjen e të gjitha pajisjeve tuaja periferike, një port HDMI për të lidhur një ekran të jashtëm dhe një lexues kartash SD për lehtësinë e përditshme. ASUS A3402 ka gjithashtu siguri të integruar, me një fole të integruar të kyçjes Kensington për mbrojtje fizike të thjeshtë dhe efektive. Për lidhje ultra të shpejtë, ASUS A3402 përmban deri në 2x2 802.11ax WiFi 6 me bandë të dyfishtë për shpejtësi që janë 3 herë më të shpejta se 802.11ax WiFi 5.


Advanced bass-reflex speakers

Për përvoja të mahnitshme multimediale, ASUS A3402 është projektuar me një sistem të fuqishëm audio. Altoparlantët e integruar stereo me cilësi të lartë janë të aftë të japin 6 W tingull të pastër dhe të pasur, dhe përfitojnë nga një dizajn i avancuar i refleksit të basit - një dizajn i disponueshëm zakonisht vetëm në sistemet e altoparlantëve hi-fi - për të dhënë bas të qetë, të fuqishëm dhe të qartë, tingull me rreze të plotë që duhet dëgjuar për t'u besuar. Tingulli i përzier në stereo Dolby Atmos shkon përtej kanaleve majtas dhe djathtas. Në vend të kësaj, tingulli vendoset saktësisht rreth jush, duke krijuar një efekt mbështjellës që ju zhyt plotësisht në përvojën audio.


High-fidelity SonicMaster sound, expertly optimised

ASUS SonicMaster, i zhvilluar nga ekipi ASUS Golden Ear, fuqizon ASUS A3402 me audio cilësore që ofron gamë më të gjerë frekuencash për vokale më të qarta dhe bas të pasur e të thellë. SonicMaster është një përzierje e përshtatur e harduerit superior dhe softuerit të zgjuar, i krijuar për t'ju dhënë kontrolle të plota audio për tinguj vërtet zhytës për filma, muzikë dhe lojëra.


AI-powered Noise-Canceling technology

ASUS A3402 ka teknologjinë e anulimit të zhurmës me fuqi AI që përdor teknika të sofistikuara të mësimit të makinerive. Teknologjia përfshin si një funksion në rrjedhën e sipërme për të filtruar zhurmën rreth altoparlantit, ashtu edhe një funksion në rrjedhën e poshtme për të eliminuar zhurmën nga personi në anën tjetër të bisedës.


Audio
Built-in speakers
Brendi
Asus
DVD
Jo
Kapaciteti i diskut
256GB
Kapaciteti i Ram Memories
8 GB
Kartela Grafike
INTEL HD Graphic
Lloji i diskut
NVMe
Lloji i ekranit
FHD (1920x1080)
Madhësia e ekranit
23.8"
Modeli CPU
i3
Numri i porteve USB
2x USB 2.0,2x USB 3.2 Gen 1,
Port Lan
PO
Portet Video
1x HDMI 1.4,1x Ethernet (RJ-45),1x power connector
Sistemi Operativ
Windows 11
Slote të memories
2
Turboboost
4.70 GHz
Uebkamerë
Po
Wifi
Intel® Wi-Fi 6E AX211
Garancioni
1 vite
Gjeni të ngjashme

Nuk ka vlerësime

PRODUKTE TË NGJAJSHME
0.0
GSEDES059
Lloji procesorit:i5-10400F RAM memoria:16 GB Kartela grafike: nVidia GTX1650 4GB DDR6 Lloji i pllakës amë: ASUS PRIME H510M-K Sistem operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut512GB Kapaciteti i Ram Memories16 GB
59990
Në stok
+
0.0
GSEDES054
Lloji procesorit:R5-4650G Kapaciteti (HDD):256 GB RAM memoria:8 GB Kartela grafike:Intel HD graphic Lloji i pllakës amë:ASUS PRIME A520M-K Sistem operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut256GB Kapaciteti i Ram Memories8 GB
31990 24990
Ju kurseni: €70.00
Në stok
+
0.0
GSEAIO064
Lloji procesorit:i7-13700 Kapaciteti (HDD):512 GB RAM memoria:16 GB Kartela grafike:Intel® UHD Graphics 770 Sistem operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut512GB Kapaciteti i Ram Memories16 GB
89990 69990
Ju kurseni: €200.00
Në stok
+
ARTIKUJT E REKOMANDUAR
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi