AIO Lenovo 27'' 3 27ALC6 FHD / Ryzen 5 -7530U,16 GB RAM,512 GB ,SSD Bardhë

GSNAIO002
62990
79990
Ju kurseni: €170.00
Në stok
Madhësia e ekranit:27''
Modeli CPU: Ryzen 5 -7530U
Lloji i ekranit:FHD (1920x1080)
Kapaciteti (HDD):512 GB
Kapaciteti i Ram Memories:16 GB
Kartela Grafike:AMD Radeon Graphics
Numri i porteve USB:2x USB-A 3.2 Gen1 ,1x HDMI 1.4
Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
  • — Para në dorë gjatë dorëzimit
  • — Visa dhe MasterCard
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë

Lenovo All-In-One AIO3-27*Style FullHD Ryzen7-7730U 16GB SSD512 W11 White

Nëse keni nevojë për një kompjuter për punë ose argëtim në shtëpi ose në zyrë, AIO 3 është kompjuteri ideal desktop për ju. Me dizajnin e tij të bukur dhe kompakt, AIO 3 kursen hapësirë në vendin tuaj të punës pa kabllo të panevojshme. Baza e tij është në të njëjtën kohë një mbështetëse për celularin tuaj ndërsa është projektuar në mënyrë që të mund ta përdorni edhe për të pushuar gjëra të ndryshme që përdorni shpesh si stilolapsa, postime etj.


Wider screen, sharper audio, instant privacy, instant login

AIO 3 është projektuar për performancë të lartë. Me procesorët Intel dhe AMD, kjo pajisje e fuqishme të gjitha-në-një funksionon pa probleme dhe pa probleme, edhe kur kryen shumë detyra. Falë ekranit mahnitës FHD, ju mund të shihni gjithçka me detaje mahnitëse. Dhe kufijtë shumë të vegjël të ekranit, vetëm 9,5 mm, përvoja juaj vizuale përmirësohet edhe më shumë.AIO 3 ka porte të shumta lidhjeje duke ju dhënë mundësinë e zgjedhjes së shumë pajisjeve të jashtme si hard disqet e jashtme, kamerat, monitorët dhe më shumë. Ka një portë Ethernet, WiFi 11ac dhe Bluetooth, kështu që ju mund të lidheni drejtpërdrejt me përmbajtjen tuaj të preferuar dhe pajisjet tuaja me valë pa asnjë kufizim.


Audio
Built-in speakers
Brendi
Lenovo
DVD
Jo
Kapaciteti i diskut
512GB
Kapaciteti i Ram Memories
16 GB
Kartela Grafike
AMD Radeon Graphics
Lloji i diskut
NVMe
Lloji i ekranit
FHD (1920x1080)
Madhësia e ekranit
27"
Modeli CPU
Ryzen 5
Numri i porteve USB
2x USB-A 2.0,2x USB-A 3.2 Gen1
Port Lan
PO
Portet Video
1x RJ45 Gigabit Ethernet 2x Speakers 3W 1x HDMI 1.4 1x TPM 2.0
Sistemi Operativ
Windows 11
Slote të memories
2
Turboboost
4.70 GHz
Uebkamerë
Po
Wifi
Intel® Wi-Fi 6E AX211
Garancioni
1 vite
Gjeni të ngjashme

Nuk ka vlerësime

PRODUKTE TË NGJAJSHME
0.0
GSEDES059
Lloji procesorit:i5-10400F RAM memoria:16 GB Kartela grafike: nVidia GTX1650 4GB DDR6 Lloji i pllakës amë: ASUS PRIME H510M-K Sistem operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut512GB Kapaciteti i Ram Memories16 GB
59990
Në stok
+
0.0
GSEDES054
Lloji procesorit:R5-4650G Kapaciteti (HDD):256 GB RAM memoria:8 GB Kartela grafike:Intel HD graphic Lloji i pllakës amë:ASUS PRIME A520M-K Sistem operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut256GB Kapaciteti i Ram Memories8 GB
31990 24990
Ju kurseni: €70.00
Në stok
+
0.0
GSEAIO064
Lloji procesorit:i7-13700 Kapaciteti (HDD):512 GB RAM memoria:16 GB Kartela grafike:Intel® UHD Graphics 770 Sistem operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut512GB Kapaciteti i Ram Memories16 GB
89990 69990
Ju kurseni: €200.00
Në stok
+
ARTIKUJT E REKOMANDUAR
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi