AIO Lenovo 27'' 3 27ALC6 FHD / Ryzen 5 -7530U,16 GB RAM,512 GB , SSD Zezë

GSNAIO003
79990
Në stok
Madhësia e ekranit:27''
Modeli CPU: Ryzen 5 -7530U
Lloji i ekranit:FHD (1920x1080)
Kapaciteti (HDD):512 GB
Kapaciteti i Ram Memories:16 GB
Kartela Grafike:AMD Radeon™Graphics
Numri i porteve USB: 2x USB 2.0 ,2x USB 3.2 Gen 1
Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
  • — Para në dorë gjatë dorëzimit
  • — Visa dhe MasterCard
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë
a6013a12-40af-4b3c-a364-c98b30019c7b.webp

Unparalleled power density and a smart, adaptive design

Me procesorët AMD Ryzen™ 5, IdeaCentre AIO 3 ofron veçori që lulëzojnë nën bibliotekat e rënda të mediave dhe nivele me performancë të lartë. Përjetoni hapësirën e mrekullueshme që ofron ky kompjuter me një SSD 512 GB. Është i hijshëm, i pastër dhe kompakt, me përmirësime nga gjeneratat e kaluara, duke përfshirë angazhimin më të lehtë me shumë ekrane. Dhe, merrni lidhje të përmirësuar me 1000 LAN, 4 porte USB, kombinim mikrofon dhe kufje dhe një portë HDMI.


72af49cc-7c13-46fb-9129-2914c21fdb2c.webp

Wider screen, sharper audio, instant privacy, instant login

Ndërsa jeni në shtëpi, ju mund të shijoni ekranin e cilësisë FHD me korniza të ngushta me tre anë të IdeaCentre AIO 3, i përbërë nga ngjyra të ndezura, me një ekran me prekje, që ju lejon të tërhiqni skedarët tuaj direkt në ekran, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdoruesit. Për më tepër, përjetoni audio me oktan të lartë me altoparlantët e tij stereo 3W të certifikuar nga Harman Kardon®. Shasia e saj elegante fsheh një kamerë me qartësi deri në 5M, duke i bërë video-konferencat dhe bisedat tuaja më të këndshme. Kur të keni mbaruar, thjesht shtyni uebkamerën për ta fshehur dhe kontrolloni se kush mund t'ju shohë.


Audio
Built-in speakers
Brendi
Lenovo
DVD
Jo
Kapaciteti i diskut
512GB
Kapaciteti i Ram Memories
16 GB
Kartela Grafike
AMD Radeon Graphics
Lloji i diskut
NVMe
Lloji i ekranit
FHD (1920x1080)
Madhësia e ekranit
27"
Modeli CPU
Ryzen 5
Numri i porteve USB
2x USB-A 2.0,2x USB-A 3.2 Gen1
Port Lan
PO
Portet Video
1x HDMI 1.4 1x Ethernet (RJ-45) 1x power connector
Sistemi Operativ
Windows 11
Slote të memories
2
Turboboost
4.70 GHz
Uebkamerë
HD 720p 5.0MP
Wifi
Intel® Wi-Fi 6E AX211
Garancioni
1 vite
Gjeni të ngjashme

Nuk ka vlerësime

PRODUKTE TË NGJAJSHME
0.0
GSEDES059
Lloji procesorit:i5-10400F RAM memoria:16 GB Kartela grafike: nVidia GTX1650 4GB DDR6 Lloji i pllakës amë: ASUS PRIME H510M-K Sistem operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut512GB Kapaciteti i Ram Memories16 GB
59990
Në stok
+
0.0
GSEDES054
Lloji procesorit:R5-4650G Kapaciteti (HDD):256 GB RAM memoria:8 GB Kartela grafike:Intel HD graphic Lloji i pllakës amë:ASUS PRIME A520M-K Sistem operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut256GB Kapaciteti i Ram Memories8 GB
31990 24990
Ju kurseni: €70.00
Në stok
+
0.0
GSEAIO064
Lloji procesorit:i7-13700 Kapaciteti (HDD):512 GB RAM memoria:16 GB Kartela grafike:Intel® UHD Graphics 770 Sistem operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut512GB Kapaciteti i Ram Memories16 GB
89990 69990
Ju kurseni: €200.00
Në stok
+
ARTIKUJT E REKOMANDUAR
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi