AIO Lenovo 27'' 3 27ALC6 FHD / R7 7730U,16 GB RAM,512 GB , SSD Zezë

GSNAIO005
89990
Në stok
Madhësia e ekranit:27''
Modeli CPU: R7 7730U
Lloji i ekranit:FHD (1920x1080)
Kapaciteti (HDD):512 GB
Kapaciteti i Ram Memories:16 GB
Kartela Grafike::Integrated AMD Radeon™ Graphics
Numri i porteve USB: 2x USB 3.2 Gen 2 Type C
Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
  • — Para në dorë gjatë dorëzimit
  • — Visa dhe MasterCard
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë

Unparalleled power density and a smart, adaptive design

Me procesorët AMD Ryzen™ 5, IdeaCentre AIO 3 ofron veçori që lulëzojnë nën bibliotekat e rënda të mediave dhe nivele me performancë të lartë. Përjetoni hapësirën e mrekullueshme që ofron ky kompjuter me një SSD 512 GB. Është i hijshëm, i pastër dhe kompakt, me përmirësime nga gjeneratat e kaluara, duke përfshirë angazhimin më të lehtë me shumë ekrane. Dhe, merrni lidhje të përmirësuar me 1000 LAN, 4 porte USB, kombinim mikrofon dhe kufje dhe një portë HDMI.


Wider screen, sharper audio, instant privacy, instant login

Ndërsa jeni në shtëpi, ju mund të shijoni ekranin e cilësisë FHD me korniza të ngushta me tre anë të IdeaCentre AIO 3, i përbërë nga ngjyra të ndezura, me një ekran me prekje, që ju lejon të tërhiqni skedarët tuaj direkt në ekran, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdoruesit. Për më tepër, përjetoni audio me oktan të lartë me altoparlantët e tij stereo 3W të certifikuar nga Harman Kardon®. Shasia e saj elegante fsheh një kamerë me qartësi deri në 5M, duke i bërë video-konferencat dhe bisedat tuaja më të këndshme. Kur të keni mbaruar, thjesht shtyni uebkamerën për ta fshehur dhe kontrolloni se kush mund t'ju shohë.


Audio
High Definition (HD) Audio, Realtek ALC233 codec
Brendi
Lenovo
DVD
Jo
Kapaciteti i diskut
512GB
Kapaciteti i Ram Memories
16 GB
Kartela Grafike
AMD Radeon Graphics
Lloji i diskut
NVMe
Lloji i ekranit
FHD (1920x1080)
Madhësia e ekranit
27"
Modeli CPU
Ryzen 7
Numri i porteve USB
4x USB 3.2 Gen 1 Type A, 2x USB 2.0 Type A
Port Lan
PO
Portet Video
1x HDMI 1.4,1x Ethernet (RJ-45)
Sistemi Operativ
Windows 11
Slote të memories
2
Turboboost
4.70 GHz
Uebkamerë
5MP
Wifi
Intel® Wi-Fi 6E AX211
Garancioni
1 vite
Gjeni të ngjashme

Nuk ka vlerësime

PRODUKTE TË NGJAJSHME
0.0
GSEDES059
Lloji procesorit:i5-10400F RAM memoria:16 GB Kartela grafike: nVidia GTX1650 4GB DDR6 Lloji i pllakës amë: ASUS PRIME H510M-K Sistem operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut512GB Kapaciteti i Ram Memories16 GB
59990
Në stok
+
0.0
GSEDES054
Lloji procesorit:R5-4650G Kapaciteti (HDD):256 GB RAM memoria:8 GB Kartela grafike:Intel HD graphic Lloji i pllakës amë:ASUS PRIME A520M-K Sistem operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut256GB Kapaciteti i Ram Memories8 GB
31990 24990
Ju kurseni: €70.00
Në stok
+
0.0
GSEAIO064
Lloji procesorit:i7-13700 Kapaciteti (HDD):512 GB RAM memoria:16 GB Kartela grafike:Intel® UHD Graphics 770 Sistem operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut512GB Kapaciteti i Ram Memories16 GB
89990 69990
Ju kurseni: €200.00
Në stok
+
ARTIKUJT E REKOMANDUAR
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi