AIO Lenovo 27'' ThinkCentre neo 30a G4/ i5-13420H 16 GB RAM, 512 GB SSD

GSNAIO004
69990
84990
Ju kurseni: €150.00
Në stok
Madhësia e ekranit: 27''
Modeli CPU: i5-13420H
Lloji i ekranit:FHD (1920x1080)
Kapaciteti (HDD):512GB
Kapaciteti i Ram Memories:16 GB
Kartela Grafike:Intel® UHD Graphics
Numri i porteve USB:1 x HDMI ,1x RJ-45 LAN ,2 x US
Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
  • — Para në dorë gjatë dorëzimit
  • — Visa dhe MasterCard
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë

Performance you can count on

Tepër i fuqishëm dhe i përgjegjshëm, ThinkCentre Neo 30a (24" Intel) Gjithçka në Një kombinon procesorët më të fundit Intel Core të gjeneratës së 13-të me grafikë të integruar dhe memorie të avancuar. Ky kompjuter që kursen hapësirë kalon në çdo gjë, nga kryerja e shumë detyrave deri tek grupet e të dhënave të përbëra dhe kodin e korrigjimit. Pavarësisht nëse jeni duke punuar në vend ose nga distanca, bëni gjithçka me presion të plotë - pa u lodhur. Ky ekran mahnitës FHD 23,8" me shikim me kënd të gjerë jep pamje të shkëlqyera vizuale, ngjyra të mahnitshme dhe qartësi të shkëlqyer. Duke ofruar një tavolinë pa rrëmujë, kjo ThinkCentre gjithëpërfshirëse vendoset shpejt kudo. Dhe duke u bërë nga 65% përmbajtje e ricikluar pas konsumit dhe plastikë e lidhur në oqean për paketim, është më mirë edhe për planetin.


Built-in flexibility & security

ThinkCentre Neo 30a është projektuar për të qenë fleksibël dhe i sigurt. Ka një sërë portash, duke përfshirë USB 3.2, për të gjitha pajisjet periferike të kompjuterit tuaj dhe një kapëse kablloje inteligjente për t'u mbrojtur nga vjedhja. Është gjithashtu në përputhje me ThinkShield, zgjidhje sigurie të personalizueshme nga skaji në skaj për ta mbajtur pajisjen tuaj të sigurt dhe për të mbrojtur të dhënat tuaja të ndjeshme. Me Menaxherin e Takimeve të AI dhe grupin e veglave të tij inteligjente, duke përfshirë "Përkthyes", "Zëri në tekst", "Titrat" dhe "Meeting" Redaktori i shënimeve, menaxhimi dhe ndjekja e takimeve në internet është më e lehtë se kurrë. Ndërsa zhurmat e sfondit filtrohen, zërat e pjesëmarrësve merren qartë nga çdo kënd. Përveç kësaj, AIO juaj mbështet Alexa Show Mode në mënyrë që të mund të bëhet një ekran inteligjent i aktivizuar me zë menjëherë.


Adapts to your needs

ThinkCentre Neo 30a është projektuar gjithashtu për të qenë i gjithanshëm dhe i sigurt. Përveçse është projektuar për ta bërë të lehtë zgjerimin e hapësirës në të ardhmen, ekziston një kamerë uebi e anuluar që mund ta hapni dhe mbyllni kur dhe kur të keni nevojë. Gjithmonë ia vlen të jesh i freskët nën presion. Falë motorit tonë Inteligjent të Ftohjes (ICE) 5.0, ThinkCentre Neo 30a e bën pikërisht këtë. Ju jep performancë optimale duke kontrolluar në mënyrë intuitive temperaturat e brendshme dhe konsumin e energjisë. Ka mënyra të ndryshme për vende të ndryshme pune, nga zyra në një fabrikë apo restorant.


Audio
High Definition (HD) Audio, Realtek ALC233 codec
Brendi
Lenovo
DVD
Jo
Kapaciteti i diskut
512GB
Kapaciteti i Ram Memories
16 GB
Kartela Grafike
AMD Radeon Graphics
Lloji i diskut
NVMe
Lloji i ekranit
FHD (1920x1080)
Madhësia e ekranit
27"
Modeli CPU
i5
Numri i porteve USB
4x USB 3.2 Gen 1 Type A, 2x USB 2.0 Type A
Port Lan
PO
Portet Video
1x HDMI 1.4,1x Ethernet (RJ-45)
Sistemi Operativ
Windows 11
Slote të memories
2
Turboboost
4.70 GHz
Uebkamerë
5MP
Wifi
Intel® Wi-Fi 6E AX211
Garancioni
1 vite
Gjeni të ngjashme

Nuk ka vlerësime

PRODUKTE TË NGJAJSHME
0.0
GSEDES059
Lloji procesorit:i5-10400F RAM memoria:16 GB Kartela grafike: nVidia GTX1650 4GB DDR6 Lloji i pllakës amë: ASUS PRIME H510M-K Sistem operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut512GB Kapaciteti i Ram Memories16 GB
59990
Në stok
+
0.0
GSEDES054
Lloji procesorit:R5-4650G Kapaciteti (HDD):256 GB RAM memoria:8 GB Kartela grafike:Intel HD graphic Lloji i pllakës amë:ASUS PRIME A520M-K Sistem operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut256GB Kapaciteti i Ram Memories8 GB
31990 24990
Ju kurseni: €70.00
Në stok
+
0.0
GSEAIO064
Lloji procesorit:i7-13700 Kapaciteti (HDD):512 GB RAM memoria:16 GB Kartela grafike:Intel® UHD Graphics 770 Sistem operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut512GB Kapaciteti i Ram Memories16 GB
89990 69990
Ju kurseni: €200.00
Në stok
+
ARTIKUJT E REKOMANDUAR
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi