AIO Lenovo ThinkCentre 21.5'' FHP i7-12700,16GB RAM,256 GB

GSNAIO007
53990
59990
Ju kurseni: €60.00
Në stok
Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë

Good to go, from the get-go

Cilado qoftë detyra, ThinkCentre M70a është më se gati. I pajisur me procesorë Intel® Core™ i9 deri në gjeneratën e 10-të, plus shumë memorie dhe hapësirë ruajtëse, ai kalon në çdo gjë. Dhe me portat e gjeneratës tjetër që mundësojnë shpejtësi të shpejtë të transferimit të të dhënave, nivelet e produktivitetit tuaj janë vendosur të rriten.


Secure from the inside out

Çdo ThinkCentre është projektuar me ThinkShield, mbrojtje gjithëpërfshirëse nga fundi në fund, duke kombinuar harduerin, softuerin, shërbimet dhe proceset lider në industri. Veçoritë e ThinkShield në M70a përfshijnë teknologjinë Trusted Platform Module (TPM) për të mbrojtur të dhënat dhe fjalëkalimet tuaja, sinjalizimet e sistemit nëse dikush po shikon ekranin mbi supe dhe mbrojtje Smart USB për të penguar aksesin mashtrues USB. Ekziston gjithashtu një vend i kyçjes Kensington për të siguruar fizikisht kompjuterin tuaj. Për më tepër, me ThinkShield mund të zgjidhni veçori shtesë nga portofoli ynë i ofertave më të avancuara të sigurisë – përpara se të zhveshni M70a-në tuaj. Për më shumë


A better way to work, even from home

Ndërsa laptopët ofrojnë transportueshmëri, një ekran dhe tastierë fikse mund të kufizojnë përvojën tuaj të shikimit dhe shkrimit. M70a, megjithatë, ju lejon të keni më të mirën nga të dy botët. Një ekran i rregullueshëm me dritë të ulët blu dhe funksione pa dridhje për shikim më të rehatshëm dhe lirinë për të pasur tastierën aty ku ju përshtatet. Ka edhe mikrofona për anulimin e zhurmës, ideale kur bëni thirrje në shtëpi.


Audio
2 x 2w speakers Dolby Atmos
Brendi
Lenovo
DVD
Jo
Kapaciteti i diskut
256GB
Kapaciteti i Ram Memories
16 GB
Kartela Grafike
INTEL HD Graphic 360
Lloji i diskut
NVMe
Lloji i ekranit
FHD (1920x1080)
Madhësia e ekranit
21.5"
Modeli CPU
i7
Numri i porteve USB
1 Microphone mute 7 Power button 2 Optional Slim DVD-RW Drive 8 DisplayPort out 3 USB-C 9 Power in 4 USB 3.2 10 Optional Serial port 5 Optional: Card reader 11 RJ45 6 Headphone / mic combo 12 4 x USB 3.2 (Gen 1)
Port Lan
PO
Portet Video
1x HDMI 1.4,1x Ethernet (RJ-45)
Sistemi Operativ
Windows 11
Slote të memories
2
Turboboost
4.70 GHz
Uebkamerë
1080p HD
Wifi
Intel® Wi-Fi 6E AX211
Garancioni
1 vite
Gjeni të ngjashme

Nuk ka vlerësime

 
 
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi