GNTC BUILD OFFICE i3-10100/ 8GB RAM / 256GB SSD

GSEDES051
29990
Në stok
Lloji procesorit : i3-10100
Kapaciteti (HDD):256 GB
RAM memoria:8 GB
Kartela grafike:Intel® UHD Graphics 630
Lloji i pllakës amë:ASUS PRIME A520M-K
Sistem operativ:Windows 11
Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
  • — Para në dorë gjatë dorëzimit
  • — Visa dhe MasterCard
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë

i3-10100

Intel Core i3-10100 është një procesor desktop me katër bërthama i bazuar në arkitekturën Comet Lake S. Procesori punon në 3.6 - 4.3 GHz dhe mund të përpunojë deri në 8 threads në të njëjtën kohë. Intel Core i3-10100 është prodhuar në procesin e përmirësuar 14nm (14nm). Krahasuar me i3-9100 më të vjetër (Comet Lake-S), 10100 ofron një orë turbo më të lartë 100 MHz, multithreading dhe mbështetje për memorie më të shpejtë DDR4-2666.


ASUS PRIME A520M-K

Priza AMD AM4: Gati për procesorët e desktopit Ryzen™ 5000 Series/ 4000 G-Series/ 3000 Series Ftohje gjithëpërfshirëse: ngrohës PCH dhe Fan Xpert Lidhja ultra e shpejtë: Mbështetje M.2, 1 Gb Ethernet, USB 3.2 Gen 1 Type-A 5X Protection III: Mbrojtje të shumta harduerike për mbrojtjen e gjithanshme të sistemit


8 GB DDR4 3200MHz DHI-DDR-C300U16G32

Përdor çipin e veçuar DRAM për të ofruar performancë të shkëlqyer dhe transmetim të të dhënave me shpejtësi të lartë. Gishti i lakuar prej ari për të siguruar instalim të qëndrueshëm dhe transmetim të sinjalit. Cilësi e besueshme dhe garanci e përjetshme. Shumë i pajtueshëm; mbështet platformat kryesore si Intel dhe AMD; prizë dhe luaj.


Intel® UHD Graphics 630

Intel HD 630 është një GPU e shkëlqyer dhe e fuqishme për lojëra të lehta, përdorim bazë dhe riprodhim video 4K. Por, për të siguruar që karta juaj grafike Intel HD 630 funksionon siç duhet, duhet të shkarkoni dhe instaloni skedarin e duhur të drejtuesit për të. Jo vetëm kaq, por është gjithashtu e nevojshme të përditësohen herë pas here drejtuesit e Intel UHD graphics 630 për performancë të përmirësuar dhe më të mirë. Në këtë postim në blog, ne do t'ju shpjegojmë 2 mënyra të thjeshta për të kryer shkarkimin e shoferit për Intel HD graphics 630.


256 GB M.2 DHI-SSD-C900N512G SSD

Seria C900 NVMe SSD miraton grimcat 3D NAND me cilësi të lartë, kontrollues me performancë të lartë dhe zgjidhje të sofistikuar firmware. Të Shpejtësia e leximit të vazhdueshëm është deri në 2000 MB/s, dhe shkrimi i vazhdueshëm shpejtësia është deri në 1600 MB/s. Krahasuar me të fortë mekanike tradicionale disqe me porte SATA, mund të përmirësojë në mënyrë efektive ruajtjen e kompjuterit dhe performanca e transmetimit me më shumë se 10 herë


Audio
JO
Brendi
GoSmart
DVD
Jo
Kapaciteti i diskut
256GB
Kapaciteti i Ram Memories
8 GB
Kartela Grafike
AMD Radeon Graphics
Lloji i diskut
NVMe
Lloji i pllakës amë
ASUS PRIME A520M-K
Lloji procesorit
i3-10100
Modeli CPU
i3
Port Lan
PO
Portet Video
HDMI(2), 3x DisplayPort(3)
Sistemi Operativ
Windows 11
Turboboost
4.60 GHz
Wifi
JO
Garancioni
3 vite
Gjeni të ngjashme

Nuk ka vlerësime

PRODUKTE TË NGJAJSHME
0.0
GSEDES059
Lloji procesorit:i5-10400F RAM memoria:16 GB Kartela grafike: nVidia GTX1650 4GB DDR6 Lloji i pllakës amë: ASUS PRIME H510M-K Sistem operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut512GB Kapaciteti i Ram Memories16 GB
59990
Në stok
+
0.0
GSEDES054
Lloji procesorit:R5-4650G Kapaciteti (HDD):256 GB RAM memoria:8 GB Kartela grafike:Intel HD graphic Lloji i pllakës amë:ASUS PRIME A520M-K Sistem operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut256GB Kapaciteti i Ram Memories8 GB
31990 24990
Ju kurseni: €70.00
Në stok
+
0.0
GSEAIO064
Lloji procesorit:i7-13700 Kapaciteti (HDD):512 GB RAM memoria:16 GB Kartela grafike:Intel® UHD Graphics 770 Sistem operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut512GB Kapaciteti i Ram Memories16 GB
89990 69990
Ju kurseni: €200.00
Në stok
+
ARTIKUJT E REKOMANDUAR
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi