Mini PC Mediacom MP103 Intel Celeron N4020 1.1GHz 4GB 128GB Win11 Home

GSEAKS099
12990
19990
Ju kurseni: €70.00
Në stok
Memoria :128GB-4GB RAM
CPU : Intel Celeron ProcessorN4020
Networking Wireless : Ethernet
Connection Bluetooth :5.0
Audio Output :3.5 mm headphone
Sistemi operativ:Windows 11
Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
  • — Para në dorë gjatë dorëzimit
  • — Visa dhe MasterCard
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë

Intel Celeron Processor N4020

Ky është një CPU i vjetër që përmban 2 bërthama dhe 2 fije. Ky CPU mund të mos funksionojë mirë me lojërat veçanërisht me lëshimet më të fundit. Më e mira është të kontrolloni kërkesat e sistemit tuaj nga zhvilluesi i lojërave që jeni të interesuar për të parë nëse është i pajtueshëm.


SPECIFICATION MiniPC 103

1 Ethernet RJ45 2 TV-OUT 3 TV-OUT 4 Alimentazione 5 Tasto accensione 6 micro SD card reader 7 Audio 8 VGA 9 USB 2.0 x 2 10 USB 3.0 11 USB 3.0 12 USB 3.0 13 USB-C


Audio
JO
Brendi
Mediacom
DVD
Jo
Kapaciteti i diskut
128GB
Kapaciteti i Ram Memories
4 GB
Kartela Grafike
INTEL HD Graphic
Lloji procesorit
Celeron N4020
Modeli CPU
Celeron
Numri i porteve USB
1 VGA + 2 TV-OUT + microSD + SATA HDD 1 USB TypeC + 3 USB 3.0 + 2 USB 2.0
Port Lan
PO
Portet Video
GigaLAN RJ45 + SSD M.2 2280 (internal)
Turboboost
4.60 GHz
Wifi
JO
Garancioni
1 vite
Gjeni të ngjashme

Nuk ka vlerësime

PRODUKTE TË NGJAJSHME
0.0
GSEDES059
Lloji procesorit:i5-10400F RAM memoria:16 GB Kartela grafike: nVidia GTX1650 4GB DDR6 Lloji i pllakës amë: ASUS PRIME H510M-K Sistem operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut512GB Kapaciteti i Ram Memories16 GB
59990
Në stok
+
0.0
GSEDES054
Lloji procesorit:R5-4650G Kapaciteti (HDD):256 GB RAM memoria:8 GB Kartela grafike:Intel HD graphic Lloji i pllakës amë:ASUS PRIME A520M-K Sistem operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut256GB Kapaciteti i Ram Memories8 GB
31990 24990
Ju kurseni: €70.00
Në stok
+
0.0
GSEAIO064
Lloji procesorit:i7-13700 Kapaciteti (HDD):512 GB RAM memoria:16 GB Kartela grafike:Intel® UHD Graphics 770 Sistem operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut512GB Kapaciteti i Ram Memories16 GB
89990 69990
Ju kurseni: €200.00
Në stok
+
ARTIKUJT E REKOMANDUAR
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi