PC GNTC BUILD i5-11400F/32GB/1TB/RTX3060 12 GB/ White

GSEDES129
79990
Në stok
Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
  • — Para në dorë gjatë dorëzimit
  • — Visa dhe MasterCard
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë
PC GNTC BUILD i5-11400F/32GB/1TB/RTX3060 12 GB

• CPU: INTEL Core i5-11400F 6 cores 2.9GHz
• Panel:ASUS H510M K
• RAM: 2x 16GB DDR4 3200MT/s KF432C16BB1/16 Fury Beast
• Grafika: nVidia RTX3060 12GB DDR6 DUAL-RTX3060-O12G-V2 LHR
• Optical device: no optics
• HDD: 1TB M.2 NVMe SNV2S/1000G SSD NV2
• Housing: UGD 3333 Stealth 650W
Garancioni
3 vite

Nuk ka vlerësime

PRODUKTE TË NGJAJSHME
0.0
GSEDES059
Lloji procesorit:i5-10400F RAM memoria:16 GB Kartela grafike: nVidia GTX1650 4GB DDR6 Lloji i pllakës amë: ASUS PRIME H510M-K Sistem operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut512GB Kapaciteti i Ram Memories16 GB
59990
Në stok
+
0.0
GSEDES054
Lloji procesorit:R5-4650G Kapaciteti (HDD):256 GB RAM memoria:8 GB Kartela grafike:Intel HD graphic Lloji i pllakës amë:ASUS PRIME A520M-K Sistem operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut256GB Kapaciteti i Ram Memories8 GB
31990 24990
Ju kurseni: €70.00
Në stok
+
0.0
GSEAIO064
Lloji procesorit:i7-13700 Kapaciteti (HDD):512 GB RAM memoria:16 GB Kartela grafike:Intel® UHD Graphics 770 Sistem operativ:Windows 11
Kapaciteti i diskut512GB Kapaciteti i Ram Memories16 GB
89990 69990
Ju kurseni: €200.00
Në stok
+
ARTIKUJT E REKOMANDUAR
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi