Vileda turbo mop smart

4023103208476_
4995
Në stok
Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
  • — Para në dorë gjatë dorëzimit
  • — Visa dhe MasterCard
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë
Vileda turbo mop smart

Shtupë (Xhoker) me kovë me pedale që operon me rul dhe ndihmon në largim (shtrydhje) të plotë të ujit në mop (xhoker).
Mundëson pastrim efikas të dyshemeve duke mënjanuar 99% të bakterieve.
Pedalja e këmbës ju lejon të kontrolloni sasinë e ujit në xhokerin e mikrofibrit,në varësi të llojit të dyshemesë që doni të pastroni.
Dorezë e përshtatshme për bartje dhe balancë përfekt.
Pjesa e materialit mikrofibër e xhokerit mund të lahet edhe ne rrobalarëse.
Ngjyra
 E përzier

Nuk ka vlerësime

PRODUKTE TË NGJAJSHME
0.0
4023103143890_
Vileda ultramax set box Një set i kompletuar që kombinon shiritin e sheshtë UltraMax dhe një kovë, të projektuar posaçërisht për të përmirësuar pastrimin dhe tharjen për të gjitha katet dhe dhomat. I përshtatshëm për sipërfaqe madje delikate si parkete dhe laminate. Në sajë të sistemit unik të...
NgjyraE përzier
4600
Në stok
+
0.0
TPS001
NgjyraE përzier
540
Në stok
+
0.0
4023103201262_
Vileda ultramax flat mop rezervë Vileda qëndron për produkte me cilësi të lartë, të besueshme, inovative dhe afatgjata. Ne krenohemi për të qenë partneri juaj ekspert për shtëpi të përsosur. Prodhimet tona janë ndërtuar për të lehtësuar punën tuaj të shtëpisë. Gjeni se çfarë e bën kush jemi!
NgjyraE përzier
1090
Në stok
+
ARTIKUJT E REKOMANDUAR
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi