Fritezë AF 1700 DB

AF1700DB
5990
9990
Ju kurseni: €40.00
Në stok
Fuqia: 1700 W
Kapaciteti i enës: 5 l
Temperatura: 80 °C - 200 °C
Transporti
  • — Deri 19.99€ transporti - 2.5€
  • — Mbi 20€ transporti - Gratis
Mënyrat e pagesës
  • — Para në dorë gjatë dorëzimit
  • — Visa dhe MasterCard
Avantazhet tona
  • — Garancion në produkte
  • — Disa metoda pagese
  • — Çmimi më i mirë
e225eead-3af5-47da-b250-99ef160a7540.webp

Qarkullimi i ajrit të nxehtë

Ajri i nxehtë qarkullon nga lart poshtë dhe kthehet lart për të krijuar shpërndarje perfekte të nxehtësisë. Për kore krokante dhe me lagështi në mes.


2c9514ee-34ef-437d-a833-bdf4543ef85a.webp

Sipërfaqe jo ngjitëse

Sipërfaqja e veçantë jongjitëse në pjesën e brendshme të koshit siguron që ushqimi të mos ngjitet në anët dhe mund të shërbehet direkt nga koshi në pjatë.


f3fc2015-b398-4880-b009-b7857514fcb1.webp

Kontrolli i temperaturës (80°C - 200°C)

Ndryshimi i temperaturës me dorë gjatë funksionimit ju lejon të rregulloni mprehtësinë dhe pamjen e ushqimit. Ju gjithashtu mund të zgjidhni nga 8 programe të paracaktuara dhe të vendosni automatikisht temperaturën e përsosur.


c43623ce-e1af-40e7-9648-103fe31b0e2a.webp

Kontrolli i kohës

Vendosni kohën sipas dëshirës tuaj. Kohëmatësi mund të vendoset deri në 60 minuta. Sinjali i këndshëm i zërit ju lejon të dini se kur ka mbaruar koha.


700961de-528f-4530-9d91-dab9bb5a6859.webp

Kapaciteti i tasit

Shporta praktike e skuqjes me vëllim 5,0 l ju lejon të përgatisni një sasi më të madhe ushqimi menjëherë.


4eb84cd9-9ba0-43ee-9b65-4b39b9542ee7.webp

Ndihmës i gjithanshëm i kuzhinës

Përveç skuqjes, fritza me ajër mund të përdoret gjithashtu për pjekjen e ëmbëlsirave të ëmbla si biskota, kifle, brownies, kek apo edhe për pjekjen e arra të ndryshme.


Lloji
Fritezë Me Avull
Garancioni
1 vite
Numri i programeve
8
Mënyra e kontrollit
Me Prekje
Mënyra e shfaqjes
LedDisplay
Temperatura maksimale
200 °C
Paisjet
3
Fuqia
1700 W
Ngjyra
 Zezë
Mënyra e instalimit
Vetëqëndrues
Lartësia
36 cm
Gjerësia
29 cm
Thellësia
33 cm
Pesha Neto
6 kg
Pesha Bruto
6.600 kg

Nuk ka vlerësime

PRODUKTE TË NGJAJSHME
0.0
MC6MBK
15 programe Fuqia: 1000 W Vëllimi i enës 6 l Ngjyra: Inox & Zi
Numri i programeve15 NgjyraInox
9990 7490
Ju kurseni: €25.00
Në stok
+
0.0
AF1409DB
Fuqia 1400 W Kapaciteti i enës 3,5 l Temperatura 90 °C - 200 °C
Numri i programeve9 NgjyraZezë
8990
Në stok
+
5980
Në stok
+
ARTIKUJT E REKOMANDUAR
  • Më të kërkuara
  • Më të shiturat
  • Shikuar së fundi